Plamínek naděje 23. kapitola _ZDE_

Za všechno může osud 6. kapitola _TADY_

Twilight povídka:Za všechno může osud - 3. kapitola

12. prosince 2009 v 16:00 | ♥ *>Bella ...<*♥ |  Za Všechno Může Osud
Za všechno může osud

Autorka:Já-správce stránek - ♥ *>Bella ...<*♥

P.S PIŠTĚ PROSÍM KOMENTÁŘE


3.část

Hodina se celkem vlekla.Nedávala jsem moc pozor.Cítila jsem se sobě Edwardův pohled.Když jsem se na něho podívala jeho výraz byl tak nějak nepřátelský.Asi jsem ho odradila svoji nepřátelskou povahou.

Něco ve mě s ní chtělo mluvit,dozvědět se o něm víc.Nepopsatelně mě to k němu přitahovalo,ale já jsem nechápala proč.Snažila jsem ten pocit potlačit.

Pak zazvonilo,sbalila jsme si věci a otočila jsem se na místo,kde seděl Edward,ale už tam nebyl.Byla jsem zklamaná i ráda.Povzdechla jsem si,vstala jsem ze židle a šla jsem pryč ze třídy.

"Isabello počkej!"hulákala ze mnou Jessica.No jasně,najednou se semnou chce bavit.Určitě jenom kvůli tomu,že sedím s Edwardem.Ona je tak průhledná.

Já jsem se ale nezastavila.Šla jsem dál.Ignorovala jsem ji.

"Slyšíš?Isabello Swanová!"doběhla mě a postavila se přede mě.

"Co chceš?!"zavrčela jsem na ni.Dneska jsem vážně neměla náladu se bavit s takovou holkou,jako je Jessica.Neměla jsem náladu se bavit s nikým.

"No ... mohla by jsi mi říct jak se jmenuje ten nový kluk s kterým sedíš?"zeptala se milým hlasem.

"Zjisti si to od někoho jinýho.Kvůli tomu mě snad nemusíš otravovat!Dej mi pokoj!"vyštěkla jsem na ni a šla jsem na další hodinu.Teď jsem měla matiku.

Když jsem přišla do třídy na místě vedle mě seděla mě neznámá holka.Byla stejně bílá jako Edward.Měla stejně zvláštní barvu očí.Její krátký,černé vlasy bylo rozcuchané do všech stran.Připomínala mi elfa.

Určitě měla co dočinění s Edwardem.Už mi ta jejich rodina začala lézt na nervy.Narušovaly můj klid.Udělala jsem úšklebek a šla jsem si sednout vedle té elfí holky.

Když jsem si dosedla na své místo-teď už i na místo té elfky dívala jsem se před sebe a snažila jsem se tu holku ignorovat.

"Ahoj"řekla po chvíli zvonivým hláskem."Já jsem Alice Cullenová a ty jsi?"blýskla po mě zářivým úsměvem.

"Isabella Swanová"řekla jsem hrubě.Už mě nebavilo se představovat,ale toho protivně milýho elfa ta moje hrubost zdřejmě neodradila.

"No a .. co ráda děláš mimo školu?"opět se usmála.

"Co ti je do toho?To je moje věc.Ptáš se mě jako kdybych byla někde u výslechu nebo co.Už mě nebaví vést tenhle pitomej rozhovor jasný?!"odbyla jsem ji.

Přikývla."Jasně,jak chceš,ale kdyby jsi si to rozmyslela a chtěla by jsi se semnou bavit,určitě mi hned dej vědět.Připadáš mi jako milá holka..."

"Tak to se pleteš"skočila jsem jí to řeči."Já nejsem vůbec milá holka jak ty říkáš.Nesnáším lidi,hlavně ty co se mě neustále na něco ptají a snaží se ke mě být hodní a milí!To opravdu nesnáším"!rozzuřila jsem se.

"Víš ... Já myslím,že něco bolestného skrýváš a proto se takhle chováš.Vyhýbáš se lidem,nechceš se s nikým bavit a tváříš se jaká jsi drsná,ale ve skutečnosti to není pravda.Je to tak?"zašeptala ustaraně.

Na to jsem ji nedokázala odpovědět.Měla pravdu.Jaktože mě tak snadno prokoukla?Celou hodinu jsem nad tím musela přemýšlet,Nějak mi to nechtělo jít z hlavy.A taky jsem pořád musela myslet na Edwarda.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Phoebe-SB Phoebe-SB | E-mail | Web | 13. prosince 2009 v 12:48 | Reagovat

kdybych věděla jak na počítači udělat palec nahoru tak ho udělám:-D super;-):-D

2 Esme Esme | 13. prosince 2009 v 16:46 | Reagovat

You best 4ever

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama