Plamínek naděje 23. kapitola _ZDE_

Za všechno může osud 6. kapitola _TADY_

Twilight povídka:Za všechno může osud - 5. kapitola

14. února 2010 v 15:27 | ♥Mrs. Swan Cullen =o* ♥ |  Za Všechno Může Osud
Za všechno může osud

Autorka:Já-správce stránek -♥Mrs. Swan Cullen =o* ♥5.část


Probudila jsem se v nemocnici.Strašně mě bolela hlava.Z vůni nemocnice se mi zvedal žaludek.Zhluboka jsem dýchala pusou.Všimla jsem si,že jsem napojená na různé hadičky.Otřásla jsem se.Nejhorší na tom bylo,že jsem nevěděla proč to všechno.Proč jsem v nemocnici,proč jsem napojená na hadičky...Neměla jsem ponětí co se vůbec stalo.Jenom jsem si pamatovala,že jsem se dost opila.Myslím,že jsem tak na mol ještě nikdy nebyla.A pak se mi zatmělo před očima a dál nevím absolutně nic.

Po chvíli se potichu otevřely dveře a v nich stal nějaký doktor.Neznala jsem ho,takže to musel být Carliesle Cullen.Vypadal jako nějaká filmová hvězda.Byl stejně bílý jako jeho adoptivní děti.Měl stejně zvláštní barvu očí a taky byl nádherný jako anděl.A hned za ním šel Edward.Bože,co ten tu chce?

"Dobrý den slečno Swanová.Já jsem Carliesle Cullen,váš ošetřující lékař"řekl doktor nádherným hlasem.Skoro tak nádherným jako má Edward.

"Do-Dobrý den"vykoktala jsem ze sebe."Co se stalo?Proč tu jsem?"nechápavě jsem se na něho dívala.

"Máte otravu alkoholem.Tady můj syn Edward vás našel na pláží v bezvědomí."vysvětlil mi.

"Sakra.To jsem vážně přehnala"zamumlala jsem si potichu pro sebe,tak aby to doktor a Edward neslyšeli.

"A slečno Swanová,můj syn je tady v nemocnici na výpomoc a bude vás mít na starost"oznámil mi,zkontroloval přístroje na která jsem byla napojená odešel pryč.

Proč mě musí mít nastarost Edward?Proč zrovna on?Povzdechla jsem si.Teď o mě bude vědět,že jsem neschopná alkoholička.Nevím proč,ale vadilo mi to,že to věděl.Bude si o mě myslet,že jsem nezvladatelná.

"Be-ehm ... Isabello"začal a sednul si vedle mě"Proč to děláš?"tiše se zeptal.

Podívala jsem se na něho."Co jako?"dělala jsem nechápavou.

"Ty přece víš."povzdechl si."Proč se opíjíš?"

"Já no .. To je komplikovaný"podívala jsem se do země.

"Skus mi o tom říct,třeba se ti uleví."naléhal.

Nevím proč,ale měla jsem ohromnou potřebu svěřit se mu.Něco ve mě chtělo aby mu to všechno řekla A to něco jsem poslechla.

"Dobře"zhluboka jsem se nadechla."Než jsem začala bydlet tady ve Forks,bydlela jsem s mojí maminkou ve Phonexu.Jednoho dne,když jsme se společně vrátili z města,vykradli náš dům.My jsme ty zloděje nachytali při činu.Maminka vešla dovnitř kus předem mou.A ti zloději,oni-oni ji zabili před mýma očima"rozvzlykala jsem se a ucítila jsem,jak se mi zvětšuje díra v hrudi,tak jsem si hruď objala
pažemi,abych se úplně nerozpadla."Já,viděla jsem jim do tváře a oni viděli mě.Já..utekla jsem pryč.Pak jsem se přistihovala za Charliem.Ale byla jsem na tom špatně,teda ještě pořád jsem.Každou noc se mi o tom zdá.Víš ona pro mě byla víc než jenom maminka.Ona pro mě byla nejlepší kamarádka,co mě ve všem podporovala.Prostě se s tím nemůžu smířit.Někdy si říkám,že jsem měla umřít já a ne ona.Proto jsem začala pít a kouřit.Díky tomu jsem na tohle všechno zapomněla."řekla jsem mezi pláčem."Proto si už od nikoho nenechám říkat Bello,aby mi to nepřipomínalo maminku.Proto si oblékám jenom černé oblečení, maluju se černě a mám obarvené vlasy na černo."

Slzy mi po tváři tekly proudem a já je nedokázala zastavit.To bylo poprvý,komu jsem řekla jak se doopravdy cítím.Trošičku se mi ulevilo,že to ví i někdo jiný.A že to ví zrovna Edward.

Najednou jsem na sobě cítila studené ruce,ale neotřásla jsem se.Edward mě zlehka objímal.Byl to tak nádherný pocit.Jako kdyby tu díru zaceloval.

"Šššš.To bude dobrý uvidíš.Já se ti budu snažit pomoct Bello.Hlavně neplakej"utěšoval mě,ani mi nevadilo,že mi řekl Bello.To bylo poněkud zvláštní.

Dlouhou chvíli mě objímal a utěšoval.Připadalo mi,že trpí semnou,ale to se mi určitě jenom zdálo.Proč by trpěl?

"Měla by si se vyspat"řekl po chvíli,přestal mě objímat a podíval se mi do očí."Já tady pro tebe budu pořád."zašeptal a já jsem mu uvěřila.

Přikývla jsem a zavřela jsem oči.

Ucítila jsem,že mě chytl za ruku a začal mi broukat mě neznámou,ale krásnou melodii,která mě za chvíli uspala a já se plně ponořila do spánku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Phoebe-SB Phoebe-SB | E-mail | Web | 14. února 2010 v 20:07 | Reagovat

já u nwm co mam psát.píšu ti ke každý kapitole jak to bylo úžasný a už bych se asi opakovala:-D
prostě jednim sloves-super:-)

2 simca03 simca03 | Web | 15. února 2010 v 20:04 | Reagovat

nádhera dess

3 alice--cullen alice--cullen | Web | 25. února 2010 v 18:07 | Reagovat

Ahoj, tak už jsem se vrátila, takže ti můžu konečně okomentovat.
Takže : Super, bomba, bezva, cool !!! Už se těším na pokráčko :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama